AUTOMETANapisz

AwariaAWARIA - Niestety nawet auta nowe ulegają czasami awarii i nie musi to być uszkodzenie kwalifikowane od razu do naprawy warsztatowej. Potocznie zwane złapanie gumy czyli uszkodzenie koła lub rozładowanie akumulatora może odbyć się bez interwencji fachowca , warunkiem jednak poprawnej naprawy wiąże się nie tylko z pewnymi umiejętnościami ale i z posiadaniem odpowiednich narzędzi umożliwiających usunięcie (samemu) usterki. Podnośnik, pompka do kół, klucz do kół, kable rozruchowe czy w ostateczności linka holownicza to tylko parę z pośród wielu akcesorii mogących wybawić nas z kłopotów.
Gdy złapiemy gumę - awaria koła ... więcej

BezpieczeństwoBEZPIECZEŃSTWO - Niejednokrotnie nawet nie zdajemy sobie sprawy jak istotnym elementem bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego jest przestrzeganie zasad i przepisów nakazujących określone zachowania podczas awarii, czy kolizji auta. Trójkąt ostrzegawczy, apteczka, kamizelka odblaskowa, gaśnica to niezbędne elementy wyposażenia każdego samochodu.

DywanikiDYWANIKI - Dobrze dobrane dywaniki podłogowe to nie tylko prewencja ułatwiająca utrzymanie czystości wewnątrz auta ale i jego estetyka i wygląd. Podpowiemy jak dobrać odpowiednie dywaniki w zależności od potrzeb i charakteru zabrudzeń utrudniających utrzymanie czystości. Zaproponujemy różne rozwiązania i pokażemy najpopularniejsze rodzaje dywaników.

KameraKAMERY - rejestratory samochodowe - Od pewnego czasu bardzo popularnym gadżetem stają się wszelkiego rodzaju rejestratory samochodowe czyli kamery rejestrujące przebieg jazdy. Do niedawna zabawki z której filmy zasilały różne strony z filmikami prezentujące mniej lub bardziej zabawne historie z życia osób zmotoryzowanych. Nadszedł jednak czas , że urządzenia te i ich zastosowanie nabrało innego wymiaru. Używane przez kierowców taxi , autobusów itp. stanowią doskonałe zabezpieczenie monitorujące już nie tylko przebieg jazdy ale i dyscyplinujące potencjalnych pasażerów do właściwego zachowania. Co raz częściej kamerki trafiają również do prywatnych aut. Czy miałeś kiedykolwiek problemy z udowodnieniem, że przy przekraczaniu skrzyżowania zielone światło jeszcze się paliło a problemy z pieszymi i ich nagłymi wtargnięciami w niedozwolonych miejscach na jezdnię ? Dzięki kamerze samochodowej HD można sprawdzić, co się stało, przy użyciu doskonałego systemu nadzorowania ruchu i wnętrza samochodu. Bez względu na to, czy chcesz śledzić zachowanie ludzi w samochodzie czy zarejestrować to, co się dzieje na drodze, kamera samochodowa HD jest doskonałym urządzeniem monitoringowym.

KołpakiKOŁPAKI - Zwolennicy i przeciwnicy tej wersji upiększania auta muszą przyznać , że wybór kołpaków na naszym rynku jest ogromny co do ich estetyki, wyglądu można dyskutować choć podobno gusta nie podlegają dyskusji. Dobrze dobrane kołpaki to nie tylko fajny wygląd koła ale i jego odpowiednia wentylacja. Podpowiemy co należy zrobić by dobrze dobrać kołpaki felgi i gdzie szukać informacji na temat rozmiaru koła.
Galeria z kołpakami ... zapraszmy !

ProstownikiPROSTOWNIKI - ŁADOWARKI - postęp w budowie akumulatorów wymusił dostosowanie takich urządzeń jak prostowniki do nowych wymogów. Pojawienie się akumulatorów bezobsługowych i żelowych spowodowało konieczność dostosowania parametrów pracy prostowników do w/w akumulatorów. Dodatkowe funkcje w postaci wysokiego prądu rozruchowego to jedno z wielu opcji dostępnych w nowoczesnych urządzeniach prostowniczych.
Ładowarki - BOSCH ... więcej !
Ładowarki - ELSIN ... więcej !

Zestaw głośnomówiący.ZESTAWY GŁOŚNOMÓWIĄCE !!! - Apelujemy !!! Korzystajmy z zestawów głośnomówiących lub słuchawkowych w samochodach. Przepisy obligują nas , zresztą niebezpodstawnie do stosowania w/w urządzeń w trakcie jazdy. Częstym jest jednak obrazek osoby jadącej autem i ostentacyjnie rozmawiającej przez telefon - co stwarza dla niej ale i dla innych uczestników ruchu niemałe zagrożenie. Chcemy uświadomić Państwu , że w/w urządzeni wcale nie są takie drogie , współpracują z większością współczesnych telefonów , są bardzo proste w obsłudze i nie wymagają żadnych przeróbek czy instalacji w aucie. Rozmowa przez markowy zestaw głośnomówiący jest nawet bardziej komfortowa, niż przez niejeden telefon. Nieważne jakim autem jeździmy za 5 czy za 200 tys. zdrowie i życie mamy jedno i warto zainwestować niewielkie pieniądze w urządzenie , które nie będzie nas odrywało od czynności związanych z bezpiecznym prowadzeniem auta. Przestańmy być egoistami nie tylko my możemy ucierpieć w kolizji , pomyślmy także o innych uczestnikach ruchu !!!

Powrót

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 512-032-510
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Dywaniki Kołpaki Awaryjne koło zapasowe

Ostatnia aktualizacja 18-10-2013
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl