AUTOMETANapisz

AkumulatoryAKUMULATORY - Akumulator - bateria bez której żaden współczesny samochód nie ma racji bytu. Nowe generacje akumulatorów o coraz większych pojemnościach i prądach rozruchowych przy zachowaniu starych rozmiarów, budowane w technice bezobsługowej - zamontuj i zapomnij . Akumulatory do aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli a także najnowsze akumulatory żelowe do łodzi skuterów wodnych, czy podtrzymujące pracę innych urządzeń np: alarmów.
Akumulatory BOSCH do aut osobowych, dostawczych, terenowych:
S3, S4, S5, S6-AGM ... więcej

Akumulatory BOSCH do aut ciężarowych: T3, T4, T5 ... więcej
Akumulatory BOSCH do motocykli, quadów, skuterów: M3, M4 ... więcej
Akumulatory JENOX ... więcej
Akumulatory CENTRA ... więcej

AmortyzatoryAMORTYZATORY - W pojazdach (samochodach, motocyklach, rowerach) amortyzatory stosuje się w celu zmniejszenia kołysania resorowanego nadwozia, oraz zapobiegania oderwaniu koła od podłoża na wybojach (tzw. "podbicia"). Amortyzatory w zawieszeniu samochodu kontrolują pracę sprężyn tłumiąc drgania o różnej częstotliwości (szybkość ruchu amortyzatora), amplitudzie (suw pracy amortyzatora) i przyśpieszeniu (siła działająca na amortyzator). Dzięki odpowiedniemu tłumieniu wbicia i wybicia amortyzatora ciężar masy resorowanej samochodu jest rozkładany możliwie jak najbardziej równomiernie na wszystkie koła, niezależnie od warunków ich pracy, w celu uzyskania jak najlepszej przyczepności kół do jezdni przy zachowaniu dobrego komfortu podróżowania.

FiltryFILTRY - Filtry dzielimy na :filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza, filtr kabinowe-przeciwpyłkowe, filtr cząstek stałych. By nie dopuścić do uszkodzenia elementów silnika, wentylacji i zapewnić ich prawidłową pracę należy przestrzegać zalecanych przez producenta samochodu okresowych wymian w/w elementów. Brudny filtr oleju to gorsze smarowanie, filtr paliwa to trudniejszy rozruch silnika, filtr powietrza to większe zużycie paliwa, filtr kabinowy to przykre zapach itp.

HamulceHAMULCE - w tym haśle zawiera się szeroka gama części eksploatacyjnych o niebagatelnym znaczeniu dla bezpiecznego użytkowania każdego samochodu. Pełna oferta układów hamulcowych i podzespołów znanych światowych marek takich jak : ATE, BOSCH, BREMBO, DELPHI, FERODO, TRW, TEXTAR ITP. Bębny, cylinderki, zaciski, klocki, szczęki, pompy, przewody hamulcowe - pełen wybór do aut zachodnich i azjatyckichPowrót


Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 0501-412-939
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Hamulce ATE Filtry
Sprzęgło kompletne

Ostatnia aktualizacja 01-10-2012
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl