AUTOMETANapisz

WHISPBAR
Pochodząca z Nowej Zelandii marka, która zadebiutowała w 2006 roku. Marka kojarzona jest przede wszystkim z wysokiej jakości bagażnikami bazowymi, boxami dachowymi oraz specjalnymi uchwytami do przewozu rowerów, nart i sprzętu wodnego. Wielokrotnie nagradzane branżowymi nagrodami produkty WHISPBAR uznawane są za jedne z najnowocześniejszych na rynku. Szczególnie ceni się ich właściwości aerodynamiczne, dzięki którym określa się je jako najcichsze bagażniki na świecie. Obecnie właścicielem marki WHISPBAR jest YAKIMA PRODUCTS, jeden z liderów branży akcesoriów samochodowych w USA.


Thule

Thule ma idealną odpowiedź na odwieczne pytanie: "Gdzie my to wszystko zmieścimy?" Jakże często dach Twojego auta pozostaje niewykorzystany, a stanowi przecież idealne miejsce do transportowania różnorodnych bagaży. Potrzebujesz do tego bagażnika bazowego, doskonale dopasowanego do dachu Twojego auta. Bagażniki bazowe Thule to łatwość montażu i bezpieczn przewóz towarów. dzięki THULE zabierzesz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz . Aby ułatwić sobie wybór, zastanów się nad następującymi kwestiami:

Poznaj różne warianty i przeczytaj opisy produktów , a następnie przy naszej aktywnej pomocy wybierz idealne rozwiązanie.


Mont Blanc
Kolejny znany producent bagażników z tak zwanej górnej półki. Dzieki innowacyjnym rozwiązaniom i ciekawej stylizacji bagażniki Mont Blanc wyróżniają się znacząco wśród konkurencyjnych produktów. Łatwość montażu i bezpieczeństwo to podobnie jak w przypadku firmy Thule atuty na jakie stawia Mont Blanc. Szeroki wybór produktów zaspokoi wymagania nawet najwybredniejszych gustów. Porównaj oferty proponowanych przez nas firm i jeśli Twój wybór padnie na Mont Blanc przedstaw nam swoje ptrzeby a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie umożliwiające przewóz wybranych towarów.


LP

Solidne ,trwałe i bezpieczne bagażniki z innowacyjnymi rozwiązaniami mocowań. Idealna włoska odpowiedz na produkty droższych europejskich producentów i tanie azjatyckie jednorazówki. Uchwyty mocujące zaprojektowane i wykonane są konkretnie pod dany model samochodu co gwarantuje idealne dopasowanie bagażnika do dachu.


LP

Włoskie firmy od lat stanowią wiodącą grupę wśród producentów bagażników samochodowych. Nie inaczej jest z firmą Peruzzo, choć zaczynała ona swoją przygodę z bagażnikami trochę inaczej. Wyspecjalizowali się oni w produkcji bagażników i uchwytów do przewozu tylko jednego bagażu, jakim jest rower i ta specjalizacja zaowocowała opracowaniem doskonałych, bezpiecznych i trwałych rozwiązań ułatwiających transport rowerów.


ATERA
Nowość w naszej ofercie ! Niemiecki producent bagażników i przystawek samochodowych do przewozu różnorodnych bagaży. Niemiecka precyzja i solidność wykonania powinny stanowić wystarczającą rekomendację przy wyborze produktów w/w producenta. Szczególnie godne uwagi są rozwiązania dotyczące przewozu rowerów zarówno jeśli chodzi o uchwyty dachowe jak i nowoczesne konstrukcje bagażników montowanych na hak holowniczy.


Cruz

Hiszpański producent bagażników z długoletnimi tradycjami w produkcji bagażników i wszelkiego radzaju przystawek umożliwiających przewóz bagażu. Solidność wykonania, nacisk stawiany na bezpieczeństwo oraz ceny to główne atuty firmy Cruz. Prostota i surowy styl wykonania połączony z przejrzystymi instrukcjami montażu to kolejne wyznaczniki jakości bagażników Cruz.


INNE
Bagażniki, uchwyty i przystawki do przewozu różnorodnych bagaży oferowane są również przez mniej znanych na naszym rynku producentów zagranicznych jak również prężnie rozwijający się krajowy sektor branży motoryzacyjnej. Poniżej prezentujemy Państwu wybrane najciekawsze propozycje zarówno produkcji zagranicznej jak i krajowej.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 0501-412-939
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Boxy Thule 900 Bagażnik
Bagażnik
Bagażnik
Atera Giro II - układ czterech uchwytów
Bagażnik rowerowy Mont Blanc montowany na hak
Bagażnik rowerowy Peruzzo Padova montowany na tył auta

Ostatnia aktualizacja 24-04-2015
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl