AUTOMETANapisz


Przedstawiamy Państwu najnowszej generacji folie termokurczliwe Firmy ORPRO do przyciemniana szyb samochodowych.
Dzięki swym specyficznym właściwościom proponowane przez nas folie pod wpływem temperatury przybierają dokładny kształt oklejanych elementów. Dotychczas by okleić tylnią szybę należało folię ciąć na pasy i oklejać kawałkami - proces ten był praco i czasochłonny oraz wymagający dużej dokładności szczególnie podczas łączenia folii. Przy zastosowaniu folii ORPRO tylnią szybę samochodu wyklejamy tylko z jednego kawałka folii.
Podnosi to w znacznym stopniu estetykę wykonania i skraca do około 30 minut czas potrzebny na oklejenie szyby. Folie ORPRO poza właściwościami termokurczliwymi nie różnią się niczym od dotychczas stosowanych folii.
Ich parametry dotyczące wytrzymałości, przejrzystości odpowiadają parametrom tradycyjnych folii. Duży wybór kolorów , odcieni jest dodatkowym atutem folii Firmy ORPRO.

Folie do przyciemniania szyb Firmy ORPRO to :
  • redukcja szkodliwych promieni ultrafioletowych nawet do 90%
  • ochrona wnętrza samochodu przed nadmiernym nagrzewaniem (zatrzymują od 50 do 70% promieniowania cieplnego na zwnątrz auta)
  • redukcja refleksów świetlnych na szybie ( minimalizują problem oślepiania )
  • dobre zabezpieczenie przed włamaniem, przed złodziejami (ochrona prywatności i właściwości antywłamaniowe)
  • maksymalne bezpieczeństwo w przypadku stłuczenia szkła w wyniku kolizji - bez odprysków drobin szkła
  • poprawa estetyki i wyglądu auta
  • kilka kolorów w różnych odcieniach ( możliwość dopasowania do kolorystyki auta )
  • łatwość montażu
  • łatwość demontażu - łatwa do usunięcia warstwa kleju

Folie ORPRO produkowane są w czterech grupach jakościowych. Przynależność do danej grupy określa i definiuje wytrzymałość folii , jej podatność na zarysowania , stopień przejrzystości oraz współczynnik przepuszczalności dla promieni UV i promieniowania cieplnego.
We wszystkich grupach występują te same kolory i odcienie.

Instrukcja montażu

Folie ORPRO sprzedawane są w rolkach o wymiaracj 50x300cm lub 75x300cm.W swojej ofercie posiadamy również nie konfekcjonowane folie do szyb samochodowych firmy IQ-Windowfilm. W/w folie oferujemy w dwóch szerokościach 0,51m; 0,76m i o dowolnej długości (do 30m, sprzedawane na metry bierzące). Na specjalne zamówienie sprowadzamy również w/w folie o szerokości 1,01m; 1,52m w rolkach po 30,5m.

Folia IQ- Windowfilm zaliczana jest do grupy najwyższej jakości folii termokurczliwych. Redukują promieniowanie UV nawet do 99% ( w zależności o typu folii) i zapobiegają przed dostawaniem się promieni słonecznych do wnętrza pojazdu nawet do 76%, co oznacza, że latem nie nagrzewa się ono, a zimą nie oddaje tak szybko ciepła. Zastosowanie folii nie ogranicza równocześnie w znacznym stopniu przejrzystości i widoczności na zewnątrz pojazdu.


Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 0501-412-939
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Folie Folie do szyb
Paski przeciwsłoneczne

Ostatnia aktualizacja 12-01-2012
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl