AUTOMETANapisz


MPC-1 to nowoczesne , niezawodne i wysokowydajne urządzenie czyszczące. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i rezygnacji z kotła - bojlera do wytworzenia pary uzyskano funkcjonalny i bezpieczny odkurzacz czyszczący piorący do wszelkiego rodzaju obić tapicerskich, dywanów , materacy i wykładzin podłogowych. Zero detergentów i środków chemicznych czyszczenie za pomocą gorącej pary , nie naruszającej struktury a przez to nie niszczącej czyszczonych powierzchni. MCP-1 to podręczna pralnia chemiczna bez chemii. Poprzez płynną regulację natężenia i temperatury pary wpływamy na wydajność pracy urządzenia i możliwość odpowiedniego doboru parametrów czyszczenia do wybranych rodzajów materiałów obiciowych.

MCP-1

Gorąca para idealnie rozpuszcza wszelkie zabrudzenia nie uszkadzając czyszczonego materiału równocześnie eliminując drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy.

Niezawodność i właściwości użytkowe:
BRAK BOJLERA to główna zaleta naszych urządzeń. Należy zaznaczyć, że większość parowych urządzeń do mycia samochodów dostępnych na rynku działa z bojlerami, które nie są bezpieczne.
Podsumujmy nasze zalety:

Czyszczenie siedzeń Myjka parowa
Czyszczenie siedzenia

Ostatnia aktualizacja 21-01-2012
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl