AUTOMETANapisz

Paski napędowe

Firmę OPTIBELT GmbH założył w 1872 roku Emil Arntz w Höxter (Niemcy). OPTIBELT to wiodący europejski producent pasków napędowych do wszelkiego typu maszyn i urządzeń przemysłowych, rolniczych, AGD oraz dla przemysłu samochodowego.

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych w procesie produkcyjnym paski OPTIBELT charakteryzują się wysoką wytrzymałością i doskonałymi parametrami przenoszenia napędu.
Ich jakość docenili tacy producenci jak: BMW, CASE, DAF, DEUTZ, IVECO, MAN, NEOPLAN, PORCHE, RENAULT V.I., VOLVO, którzy z powodzeniem wykorzystują pasy OPTIBELT w swoich pojazdach.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowania rynku postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty handlowej pełny asortyment pasków OPTIBELT. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do asortymentu dotyczącego motoryzacji , ale zapraszamy do współpracy wszystkie osoby i podmioty zainteresowane zakupem specjalistycznych pasków napędowych (do maszyn i urządzeń przemysłowych, rolniczych, AGD, itp.).

Przemysł i budownictwo Pojazdy mechaniczne

Maszyny rolnicze Sprzęt gospodarstwa
domowego

UWAGA !!!
W celu zamówienia paska o konkretnym rozmiarze i profilu, prosimy Państwa o osobisty kontakt z przedstawicielem naszej firmy pod podanymi poniżej numerami telefonów lub w formie e-maila pod podanym poniżej adresem.


Prowadzimy również paski innych producentów takich jak : BOSCH, CONTITECH, DAYCO, GATES i inni. W zależności od Państwa potrzeb możemy sprowadzić prawie każdy pasek niezależnie od jego przeznaczenia, zarówno do samochodów jak i do maszyn przemysłowych oraz sprzętu AGD.

Powrót

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 512-032-510
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

NOKIA zestaw głośnomówiący ! Filtry
Dywaniki

Ostatnia aktualizacja 17-09-2010
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl